http://tr.chinagojihome.com
Anasayfa > Ürünler > Wolfberry Tea

Wolfberry Tea

ürün kategorisi Wolfberry Tea, biz Çin uzman üreticileri, Wolfberry Tea Sağlıklı Bitki Çayı Wolfberry Çayı tedarikçiler / fabrika, toptan yüksek kaliteli ürünleri Wolfberry Meyve Çayı Ar-Ge ve üretim, biz kusursuz hizmet ve teknik destek satış sonrası. işbirliği için sabırsızlanıyoruz!
Çin Wolfberry Tea Tedarikçiler

Wolfberry çayı / Goji Çayı:

Wolfberry çayı goji meyvelerinden üretilir ve son derece besleyici olur. Bu çay, goji meyve meyve ve meyvesinde bulunanlarla aynı miktarda faydalı fitokimyasal ve antioksidan içerir. Bu nedenle , yonca çayının düzenli olarak tüketilmesi yararlı olacaktır.

 

Yaban mersini çayının işlevi:

S , vücudu güçlendirir ve TCM ile sağlığı düzeltir;

İç ısı ve zehirli maddeleri ortadan kaldırır;

Balgamı azaltır ve öksürmeyi bastırır;

Küçük ağrıyı hafifletir; ve tıbbi özelliklerin dengelenmesi.

 

 

Önerilen Kullanım:

Goji yaprağı mülkü hafiftir, böylece Goji yaprağını içebilirsiniz
Goji çilekli çayın hazırlanması: 1-1.5 g Goji yaprak çayını bir fincanda alın, çayın kaynar suyla çay suyun üstüne çıkıncaya kadar dikin, sonra suyun bir kerede fincandan boşaltıp harekete geçirin. 150 ml kaynar suyla tekrar karıştırın ve yaklaşık 5 dakika bekleyin. Sonra çayı içelim.

Çay sarhoş ve kurutulmuş otların parçaları ve parçaları çiğneniyor. Hazırlama işleminde kullanılan meyvelerin doğal tatlılığa sahip olması nedeniyle, bu yeşil çay preparatına şeker eklememeniz önerilir.

Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Colin Zhang Mr. Colin Zhang
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun