http://tr.chinagojihome.com
Anasayfa > Ürünler > Diğer Tarım Ürünleri

Diğer Tarım Ürünleri

ürün kategorisi Diğer Tarım Ürünleri, biz Çin uzman üreticileri, Taze beyaz susam Kenevir tohumu tedarikçiler / fabrika, toptan yüksek kaliteli ürünleri Organik Soyulmuş Kenevir Tohumu Ar-Ge ve üretim, biz kusursuz hizmet ve teknik destek satış sonrası. işbirliği için sabırsızlanıyoruz!
Daha

Kenevir tohumu

Çin Diğer Tarım Ürünleri Tedarikçiler

Diğer Tarım Ürünleri

Tarımsal ürünler "tarım, bahçıvanlık, bağcılık ve süt ürünleri, hayvancılık ve ürünleri, kümes hayvanları ve arı yetiştiriciliği ürünleri, ormancılık yenilebilir ürünleri ve çiftliklerde yetiştirilen veya üretilen ve işlenmiş veya imal edilen ürünler

 

Bir tarımsal ürün, insan hayatını sürdürmek veya arttırmak için bitkiler veya hayvanlar yetiştirirken elde ettiğiniz bir üründür. Gıda, en yaygın olarak üretilen tarımsal üründür ve aslında kişi başına kaloriyle ölçülen küresel kişi başına gıda arzı son 50 yılda yüzde 20'den fazla artmıştır.

Ancak insanlar, giydiğimiz kâğıttan yazdığımız kağıda kadar farklı kullanımlar için her gün geniş bir tarımsal ürün dizisi kullanıyorlar.


1, [tarım ürünleri]: pirinç, buğday, sorgum, pamuk, tütün, şeker kamışı vb tarımsal ürünlerin üretiminde.


2, tarımsal ürünlerin Kalite Güvencesi hükümlerine göre Tarım ürünlerinin II hükümleri, bitki, hayvan, mikroorganizma ve ürünlerinin tarımsal faaliyetlerinde elde edilen tarımdan kaynaklı başlıca ürünlerdir.

 

3, Dünya Ticaret Örgütü (WTO) tarımsal ürün kategorileri "canlı hayvanlar ve hayvansal ürünler, sebze ürünleri, yağlar ve ayrışma ürünleri, yiyecek ve içecekler" olarak tanımlanacaktır. Bu kavramın tanımı nispeten geniştir. "PRC Tarımsal Ürün Kalite Güvenliği" olarak adlandırılan "hayvanlar, bitkiler, mikroorganizmalar ve doğrudan doğruya işlenmiş ürünler" olarak tanımlanan tarımsal ürünler. Tarım ürünleri gıda kaynağı, aynı zamanda endüstriyel ham malzemelerin önemli bir kaynağı, sıvı tarımsal ürünler ve gıda dışı tarım süreden cts tarımsal ürünler yanaTedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Colin Zhang Mr. Colin Zhang
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun